Parížek mäso

Jídlo máme rádi. A obzvlášť to kvalitní a nešizené. Třeba uzeniny a maso z rodinné firmy Parížek v Martině na Slovensku. Na sítích jsme jim pomohli odvyprávět příběh plný chutí. Naozaj, pozrite.

Produkty

Milujeme výlety. Tak jsme se s naším týmem jednoho dne sbalili a vyrazili na Slovensko udělat ty nejlákavější fotky a videa. A čeho? Všeho. Lidí, výroby, prodejen i naprosto famózních halušek s bryndzou a slaninkou. Ale fotili jsme toho mnohem víc! Třeba uzené. Slaninku. Klobásky. Spišské párky. Šovdru. A všechno jsme to poctivě okoštovali. Kéž by fotky uměly vonět, co?

Humans of Parížek

Za každým skvělým příběhem stojí skvělí lidé a Parížek není výjimkou. Tak jsme si řekli, že je postupně všechny představíme. Nafotili jsme jak majitelku Janku, která pokračuje v dlouholeté tradici své rodiny, tak i celý její tým. A postupně jsme lidem jednoho po druhém představovali. Česky? Ale nie, všetky posty boli napísané pekne v slovenčine!

Když to máš, tak to ukaž

Obrázky vydají za tisíc slov a co teprve video. Proto jsme se vydali na procházku celou firmou a natočili jsme úplně všechno. Od výroby domácích jitrnic přes uzení spišských párků až po halušky na talíři. Byla by škoda neukázat poctivé řemeslo v akci.

Už se vám z těch fotek sbíhají sliny? A to jste ještě neviděli video! Koukněte ▼

Full service, školení, konzultace, audit.

Tohle všechno umíme.