Plzeňský kraj

Od roku 2020 pomáháme s komunikací na sítích i Plzeňskému kraji. Spoustu věcí jsme změnili. Pak do toho vstoupil Covid a ten taky spoustu věcí změnil, ale o tom až za chvíli.

Aktuality

Největším problémem u samospráv a úřadů je obrovské množství oficiálních oznámení a aktualit. Jak to udělat, abychom předali důležité informace a zároveň odstranili vizuální balast?

Třeba takhle. Všechna oznámení působí jednotně a kombinace s fotkou nebo ilustrací na cílovku funguje. Připravené šablony navíc usnadňují práci ve chvíli, kdy něco musí okamžitě ven. Což je u samosprávy docela běžná věc. A taky se to hodí ve chvíli, kdy přijde… 

Covid-19 

Nic neprověří komunikaci lépe než krize. A tahle je teda pořádná! V březnu 2020 jsme se museli adaptovat na novou situaci, neustále očekávat zvraty nebo změny a zároveň pravidelně informovat fanoušky, aniž by utrpěla obsahová nebo vizuální stránka. Společně s lidmi z Plzeňského kraje jsme to zvládli na jedničku.

Díky nové vizuální koncepci působila všechna sdělení jednotně a jasně. Byli jsme neustále ve střehu a připraveni konat s ohledem na další vývoj. K tomu jsme přidali i filtr na profilovku, to už je taková klasika, a v krizové komunikaci pokračujeme i letos.

Tuty speciality

Každý kraj má svoje regionální radosti a specialitky. My třeba pravidelně servírujeme fanouškům oblíbené recepty z Chodska, Plzeňska a jiných částí kraje. Třeba takový báč. Víte, co to je? No to byste koukali!

A taky byste koukali, kolik nádherných míst na Plzeňsku je. Kouknout se vlastně můžete, protože i ty pravidelně postujeme. Pak nás baví taky Plzeňština, to je skvělá věc. Existují totiž slova, která nikdo jiný v Česku neřiká. Třeba bejt na forhontě. Kropáč. Nebo trhačka. Máte trhačku? A mohli bychom ji vidět?

P. S. Kámošíme i s drony. Koukněte ▼

Máte čísla?

Pár jich tu máme, třeba ta z roku 2020, kdy jsme se do spolupráce pustili. A máme pro vás i srovnání s jinými kraji, jak si vedly v interakcích na Facebooku. Jen dodáme, že o rok před tím byl Plzeňský kraj na posledním místě.

7,6 M

Zobrazení příspěvků a reklam

 10x

Nárůst interakcí oproti roku 2019

365k

Nejvyšší organický dosah příspěvku 

5 754

Nejvyšší počet sdílení příspěvku

Full service, školení, konzultace, audit.

Tohle všechno umíme.