Škoda JS

Od roku 2022 pomáháme se sociálními sítěmi Škodě Jaderné strojírenství, firmě s dlouhou tradicí a unikátním know-how. Pro všechny naše sledující objevujeme náročnost a odhalujeme krásu špičkového inženýrství, tak se pojďte podívat s námi…

Ať je to pěkný

Společnost ŠKODA JS má přesně a detailně popsanou svou vizuální identitu. Ale jak už to tak bývá, ne vždy se pravidla dodržovala a příspěvky na sítě byly často každý pes, jiná ves. Proto jsme chtěli, aby každý příspěvek byl jako ze žurnálu. A je jedno, jestli je to jen storíčko, které za 24 hodin zmizí.

Na základě grafického manuálu jsme vytvořili šablony, které dodržují jasná pravidla a všechny fotky a grafiky díky tomu působí jednotným dojmem. Zároveň neruší prvoplánovým grafickým dobrodružstvím, což se často v korporátech stává a řekněme si otevřeně, nedá se na to moc koukat. V naší grafice musí být prostě všechno spolehlivé a funkční. Stejně jako v oboru, který prezentujeme. 

Škodovka v číslech

Jedno jsme se ve Škodovce naučili. V jaderném inženýrství záleží na každém detailu a přesnost se tu neměří na centimetry nebo milimetry, ale na jejich setiny a tisíciny! Uchvátilo nás to a řekli jsme si, že by to mohlo zajímat i ostatní. Ukázat to, co je očím neviditelné. Žádné divočiny, v jednoduchosti je krása!

A tak vznikl seriál Škodovka v číslech. Vizuálně jasné a do grafiky zabalené zajímavosti samozřejmě doplňujeme podrobnostmi, protože lidé na sítích Škodovky nejsou jen nadšenci a profesionálové, ale i náhodní kolemjdoucí. Proto se jim snažíme informace příblížit tak, jak to jen jde. 

Z Plzně až do Londýna

Příběh jaderného inženýrství v Plzni se začal psát už v roce 1956. Na začátku stál Josef Hauer a za tu dobu se Škodovka podílela na mnoha projektech u nás i zahraničí. A my se samozřejmě chceme takovou historií pochlubit. Tak vzniklo historické okénko a seriál, kde ukazujeme, že ve Škodovce žijou nejen jádrem.

Důležité i drobné momentky ze života jsou skvělou příležitostí představit kořeny, na kterých Škoda JS stojí. Byli jste třeba v Londýně? Určitě jo! Ale asi nevíte, že střed slavného londýnského kola na Temži vznikl právě ve Škoda JS. To ale zdaleka není všechno! Takže jestli chcete vědět víc zajímavostí, přidejte si Škodovku na sítích.

Humans of Škoda JS

Za každým skvělým příběhem stojí skvělí lidé a Škoda JS není výjimkou. Tak jsme si řekli, že je postupně všechny představíme. Nafotili jsme zámečníky, jeřábníky, frézaře, konstruktéry, skladníky, no prostě co nejvíc profesí, díky kterým je Škodovka tak úspěšná u nás i v zahraničí. A postupně každého z nich představujeme pomocí krásných fotek a příběhů.

Naším úkolem je představit Škodovku jako místo, kde chtějí lidé pracovat. Co si budeme povídat, v technických oborech je o lidi nouze příklady táhnou. A když točíme náborová videa, příběhy spokojených zaměstnanců jsou pro nás tím nejsilnějším obsahem. Koukněte sami, jaké příběhy o sobě vyprávějí.

Full service, školení, konzultace, audity.

Tohle všechno umíme.