Finále Plzeň


Filmový festival Finále Plzeň, to je naše srdcovka. Spravujeme pro něj sociální sítě už pátým rokem a vždycky je to radost. Poslední dva ročníky se přesouváme, stejně jako vy, hlavně na Instagram. 

Máte čísla? 


Plzeň nejsou Vary? A proč ne? Když vytvoříte skvělý obsah během festivalu a ukážete ho co nejvíce lidem, tak to jde!

600k


Reach facebookové stránky únor až duben

16,5k


Počet interakcí na facebookové stránce únor až duben

360k


Zobrazení postů na Instagramu únor až duben

150k


Reach postů na Instagramu únor až duben

Jak to vypadá na grafu? 


Jak se nám daří zvyšovat dosah a zájem o plzeňskou oslavu českého filmu, můžete vidět tady na grafu. Letos jsme měli během festivalu tak skvělé fotky, že na Facebooku zaujaly víc než třeba ty na profilu Mezinárodního filmového festivalu ve Varech během konání posledního ročníku. 

Krásné fotky dělají
krásná čísla


Na festival jezdí hvězdy. Herci, režiséři, producenti a spousta dalších zajímavých lidí. Tak jsme je zase všechny u nás na festivalu vyfotili a dali na Facebook. Třeba kdyby někdo náhodou v Plzni nebyl. A fungovalo to? Fungovalo! 

A Zlatého ledňáčka získává... 


Vrcholem každého festivalu je udílení cen. Nejinak je tomu v Plzni. Jak jsme letos ve stories provedli naše sledující závěrečným večerem, se podívejte ve videu. 

Kam mám jít? 


Na každém festivalu je vždycky v programu hodně věcí, které se dají zažít. Na jaký film jít? Nebo zvolit autorské čtení? Doprovodný program? A právě v tom jsme návštěvníkům Finále pomáhali ve stories. Každý den.
K tomu jsme si vždycky vzali na pomoc někoho z festivalového týmu. 

Kam dál?